Facebook

Ing. Vít Syrový

Podařilo se nám navázat spolupráci z biochemikem Ing. Vítem Syrovým. 


Spolupracuje s námi jako odborný poradce pro chemické složení kosmetických přípravků

 

Absolvovaná studia: Střední průmyslová škola chemická, Vysoká škola chemicko-technologická v Praze, potravinářské a biochemické technologie.

 

Dřívější profesní působení: Vedoucí senzorické laboratoře na oddělení výživových a aditivních látek ve Výzkumném ústavu potravinářském, dále jako vedoucí výroby (pekárenství a müsli tyčinky) u společností Country Life, Ekofrukt Slaný. Mimo to rovněž různá obchodní zastoupení zahraničních potravinářských koncernů.


Současné působení: Soukromý poradce zdravého životního stylu, ponejvíce v oblasti stravování, dietetických konzultací, testování hladin nepostradatelných látek. Školení a přednášky pro organizace i soukromé osoby.


PUBLIKACE:

 

TAJEMSTVÍ KOSMETIKY – druhé doplněné vydání

Nový pohled na kosmetické prostředky a jejich vliv na zdraví a životní prostředí

 

Nejnovějšími informacemi doplněná praktická příručka zákazníka, který chce vědět, jak působí kosmetické a další prostředky denní péče. S její pomocí se lépe vyznáte v kosmetických přísadách, uváděných na obalech. V rozsáhlých tabulkách této knihy je více než 2100 kosmetických ingrediencí. Naleznete v nich i potenciální přínosy či rizika těchto látek a jejich číselné hodnocení.

 

Kniha poskytuje návod, jak se vyhnout škodlivým sloučeninám a zbytečným zdravotním rizikům, vyplývajícím z užívání nekvalitní kosmetiky. Naleznete v ní rovněž stručný přehled nejužívanějších druhů kosmetiky, mycích a čisticích prostředků, tabulky rostlinných olejů s jejich účinky a další zajímavé tipy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 


Kalendář kurzů
Celý výpis akcí
Jsme na Facebooku